אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

מחנכים את המפלצת, מאת אשר וינשטיין, איירה נורית יובל, אוריון 2018. 24 עמוד, מנוקד. סיפור על קבוצה המחליטה להכחיד את תופעת הביוש (שיימינג) ברשת. לבני ארבע עד שש. 

מי ילביש את הדוב? מאת רוז (שושנה) שייפר, איורים מאת ססי להב, אוריון 2018. 24 עמוד, מנוקד. סיפור בעברית ולצדו גרסה באנגלית על הבגד הראוי לדוב. לבני שלוש-ארבע. 

אלף-בית מדעי, אייר וכתב ערן ריינר, אוריון 2018. 26 עמוד, מנוקד. מושגים מדעיים במדעי הרפואה וגוף האדם לפי סדר הא'ב. לבני שבע עד עשר. 

כל הצבעים לפניו, כתבה יסמין אלרואי, איורים מאת יסמין ויובל אלרואי, אוריון 2018. 40 עמוד, מנוקד. עד שלושת צבעי היסוד שהתערבבו ויצרו צבעים חדשים. לבני שלוש עד חמש. 

אישה-עם מחברת,
כתבה ואיירה תות מולאור, צמרת הוצאה לאור 2018. 23 עמוד, מנוקד. אישה הנוהגת לרשום במחברתה כל אירוע לא נעים מחפשת ומוצאת דרך לשפר את הרגשתה. לבני ארבע עד שש. 

אולטרה 66 ומלחמתו בנמלה הענקית עם הארס הקטלני, כתב דן פלג (בן 11), אייר פייס בונס, אוריון 2018. 63 עמוד, מנוקד. נמלה ענקית מנסה להשתלט על כדור הארץ עד שנער אמיץ עוצר אותה. לבני שש עד שמונה. 

מה יגידו, מאת אורית דנין, איירה יפעת נחשון, אוריון 2018. 28 עמוד, מנוקד. אגדת זֵן על חשיבותו של ביטוי העצמי. לבני חמש עד שבע. 

רפאל שואל, מאת לי קורצווייל, אוריון 2018. 22 עמוד, מנוקד. ילד ואימו ממספרים יחד סיפור לפני השינה. לבני ארבע-חמש.

פינוקי מבקר בגן החיות, מאת אריק היל, שוקן 2018. פינוקי מבקר עם הוריו בגן החיות, והחליט להתיידד עם חברים חדשים. ספר קרטון פעוטות. 

עלילות שיטאקי, - יערות הטרולים התחתיים, כתבה אשכר ארבליך-בריפמן, ציירה טלי פלד, רימונים 2018. 189 עמוד, לא מנוקד. שיטאקי ואחותו התאומה יוצאים למסע הרפתקאות כדי להציל תינוקת הזקוקה לעזרה. לבני שמונה עד אחת עשרה. 

קרקס מירנדס, כתבה קֶסִי ביזלי, הקיבוץ המאוחד 2018. 261 עמוד, לא מנוקד. כשמייקי מבין שסבו האהוב חולה מאוד, הוא מחליט למצוא את הקרקס האגדי שסבא סיפר לו עליו ולבקש עזרה ממכופף האור המסתורי. לבני תשע ומעלה.

חבר שלי, כתבה שולה מודן, איורים מאת יהלי זיו, מודן 2018. 24 עמוד, מנוקד. דו-שיח פטפוטי בין ילדון לסנאי היושב על ענף מול חדר הילדים. לפעוטות.