אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

הרעיון של קריסטי – הספר הראשון בסדרה מועדון הבייביסיטריות, כתבה אן מ' מרטין, כנרת 2020. 160 עמוד, לא מנוקד. קריסטי, שנאלצת לשמור לעיתים קרובות על אחיה הקטן, מייסדת מועדון בייביסיטריות שכונתי, שמטרתו לארגן ולחלק בדרך יעילה והוגנת את עבודות השמרטפות שלה ושל שלוש חברותיה. לבני ובנות תשע עד שתים עשרה.

סעודת מפלצות,
מאת אמה יארלט, שוקן 2020. 28 עמוד, מנוקד. כשמפלצי הרעב תופס ילד כדי לבשלו לארוחת הערב – הילד מוצא דרך להתיידד עם מפלצי ולשנות את גורלו ואת השקפת עולמם של מפלצי וחבריו. לבני ארבע עד שש.

המסע אל העבר, כ
תב מיכאל אבס, איורים מאת בר פביאן, ספר 11 בסדרה 'משחקי בילוש', עגור ומודן 2020. 139 עמוד, מנוקד. עשרה סיפורי חידות ותעלומות הנטועים בתקופות שונות של ההיסטוריה, ופתרונותיהם. לבני שבע עד תשע.

קללות קדמוניות -
ספר ראשון בסדרה מגילות הכשף האדומות, מודן 2020. 337 עמוד, לא מנוקד. הקוסם העליון של ברוקלין וצייד הצללים אלק לייטווד נאבקים בכת מסתורית הסוגדת לשדים ומאיימת לחשוף פרטים מעברו של הקוסם, שהוא מעדיף לא לחלוק עם בן זוגו. לנוער.

איש הכלב וסופר גור, מאת דאב פילקי, כנרת 2020. 248 עמוד, קומיקס מנוקד. איש הכלב אוסף לביתו חתולון שהיה השיבוט של אויבו המר, החתול פיטי והשניים נאלצים להתמודד עם השלכות המעשה. לקוראים בני שש-שבע.

סוניק – גורלו של דוקטור אֶגמֶן,
מאת איאן פלין וצוות מאיירים וגרפיקאים, מודן 2020. 92 עמוד, קומיקס לא מנוקד. סוניק הקיפוד (מותג מוביל של חברת sega וגיבורם של גיימרים) וחבריו מנסים להיאבק ברובוטניק הרשע אגמן שהתיישב בכר נידח ומתחזה לאיד חביב. לקוראים בני שבע-שמונה.

מי יבוא אתי?
כתבה רונית רוקאס, איירה אפרת דהאן, כנפיים ו-כתר 2020. 32 עמוד, מנוקד. לילה אחד, במערת הדובים בגן החיות, דובונת וחברתה החדשה ארנבת יוצאות למסע כדי למצוא את הר התפוחים בדבש או את הר הגזרים שמאחורי החומה. האם יצליחו? לבני שלוש-ארבע.

צרות בצרורות, מאת עינת צרפתי. 36 עמוד, כתר 2020, מנוקד. שני ספנים שספינתם נטרפה - אחד רואה שחורות והאחר אופטימי חסר תקנה - יושבים על מה שנשאר מהספינה ונישאים על פני הגלים כשכל אחד מהם מקבל את החוויות המתרחשות עליהם בדרך, עד לסוף הטוב. לבני ארבע עד שש.

הצדף של מלכת הים,
כתבה יונה טפר, אייר שחר קובר, ספריית פועלים 2020. 26 עמוד, מנוקד. עינב ונעמה מאמינות שהצדף הוורוד שמצאו על שפת הים יעזור להן לשמור על קשר, כשעינב תיסע לביתה שבאמריקה. לבני שלוש עד חמש.

תַעֲלוּמילה, מי זלל ת'מילים, כתב חוויאר פונסקה, אייר חואן בריו, פלא הוצאה לאור 2020. בספרייה של גברת אלגרה נעלמות המילים מהספרים. דניאל והחמוס שלו מגלים מי האחראי למעשה ומה המניע שלו. לבני חמש עד שבע.

כובל הנשמות,
רביעי בסדרת קלע הכשף, מאת סבסטיאן דה קסטל, כתר 2020. 401 עמוד, לא מנוקד. בעקבות התחזקות הכשף השחור, קלן מחליט לצאת למסע במדבר ולבקש מנזירים מסתוריים מרפא לקללה השחורה. לנוער חובב פנטזיה.

מה קרה למורה טי?
מאת רוֹבּ בּוּיֵיה, הקיבוץ המאוחד 2020. 287 עמוד, לא מנוקד. סיפור המסופר משבע נקודות המבט של שבע דמויות מרכזיות בספר, על חוויותיהם הפרטיות והמשותפות תחת שרביטו של מורה מיוחד. לבני עשר עד שתים עשרה.