אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
מרים ילן שטקליס
 

הגיעו למערכת

הַוָואוּ של ישי, כתבה גינה שימבורסקי, איירה עפרה קובלינר, עולם חדש 2016. 32 עמוד, מנוקד. דובון קטן וחסר ביטחון לומד שגם הוא יכול להצליח כמו אחיו הגדולים. לבני שלוש עד חמש. 

לוויתן הסערה בחורף, מאת בנג'י דיוויס, שוקן 2016. 34 עמוד, מנוקד. כשתום יוצא לחפש את אביו המתמהמה בלב ים הלוויתנים עוזרים לו לחזור הביתה בשלום. לבני שלוש עד חמש. 

חיפושית בגשם, כתבה רותי דפנה, איורים מאת אביאל בסיל, כנרת 2017. 24 עמוד, מנוקד. כשהחיפושית נקלעת לצרה, רק הילד עידו מגן עליה ומוצא לה מחסה. לבני שנתיים-שלוש. 

זוג והרופאים המעופפים,
כתבה ג'וליה דונלדסון, אייר אקסל שפלר, כנרת 2016. אביר, דרקון ונסיכה מנסים להציל את העולם מדעות קדומות. לבני חמש עד שבע. 

ג'וש הפרעוש, כתבה ליאור עקירב, איירה אפרת גורקביץ', ספרי צמרת 2016. 22 עמוד, מנוקד. 32 עמוד, מנוקד. על פרעוש סקרן הלומד להתמודד עם פחדים ועם אתגרים. לבני ארבע עד שש. 

פינוקי, מאת אריק היל, שוקן 2016. ספר קרטון לפעוטות, המעוצב בדמותו של הכלבלב ומציג במילים ספורות אותו ואת עיסוקיו. לעוללים ולפעוטות.

לֵךְ-לְךָ, חמישה מסעות גדולים מן התנ'ך, כתב ניר רצ'קובסקי, איירה עינת צרפתי. כתר 2017. 
סיפוריהם של אברהם, של אליעזר עבד אברהם, של יוסף, של המרגלים שיצאו לסייר בכנען ושל יונה הנביא, מסופרים מחדש על פי מדרשים ואגדות. לבני שבע עד תשע. 

אמא, מה זה עושה? כתבה מיה מיטב, אייר אביאל בסיל, דני ספרים 2017. ספר קרטון לפעוטות על ילד יצירתי ההופך חפצי יום-יום למכונית פלא. לבני שנתיים-שלוש. 

כפפה אחת ורודה, כתב ועיצב חנוך פיבן, עם עובד 2017. 40 עמוד, מנוקד. הרפתקאותיה של כפפה ורודה יחידה שיצאה לחפש את בת הזוג שלה. לבני שנתיים-שלוש.

שירת בת-הים, מאת ג'וליה דונלדסון, איירה לידיה מונקס, כנרת 2016. 30 עמוד, מנוקד. בת-ים בעלת כישרונות מתפתה להבטחותיו של נוכל ונעזרת בחברים כדי להיחלץ מרשתו. לבני חמש עד שבע. 

סיפורי סבא, מאת דידי פרימור, אייר אורי גינזבורג, אוריון 2016. 40 עמוד, מנוקד. על סבא יעקב ועל הסיפורים המופלאים שהוא מספר לנכדיו האהובים. לבני ארבע עד שש. 

גיבורים על מפלצות, כתבה דליה בר-אל, אייר צבי פלדמן. אוריון 2016. 24 עמוד, מנוקד. שירים על התמודדות עם פחדים. לבני ארבע עד שבע.