אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הגיעו למערכת

רחוב בלי שם, כתבה שלומית כהן-אסיף, איירה ענת פרי-טל, ספרית פועלים 2017. 24 עמוד, מנוקד. הדיירים הצעירים ברחוב קטן וחסר שם מדרבנים את ראש העיר להעניק לרחוב שם מתאים. לבני ארבע עד שש. 

לוח הכפל, ספר קרטון לתרגול של לוח הכפל, שמות המחבר, המאייר והמעצב אינם מופיעים. שוקן 2017. למתעניינים בחשבון. 

אווטאר - כַּשָּׁף האוויר האחרון, מאת ג'ין לואן יאנג, כנרת 2017. 76 עמוד, קומיקס לא מנוקד. שני מנהיגים יריבים מובילים את צבאותיהם לאותה מושבה. רק האווטאר יצליח למנוע את האסון המתקרב במחיר אישי כבד. לבני שמונה עד אחת עשרה. 

מוזיאון החיות, מאת קייטי סקוט וג'ני ברום, שוקן 2017. 94 עמוד, לא מנוקד. שש תצוגות של בעלי חיים על פי מחלקות - חסרי חוליות, דגים, דוחיים, זוחלים, עופות ויונקים, מידע על כל בעל חיים והסברים על סביבות החיים השונות. לבני שבע עד שתים עשרה ולזואולוגים חובבים. 

מתי כבר החתול שלנו יאהב אותנו?
כתבה גליה עוז, איירה זויה צ'רקסקי-נאדי, כנרת זמורה-ביתן 2017. 34 עמוד, מנוקד. בני משפחה מעריצים את החתול שלהם, מבינים את הריחוק וההתנכרות הטבועים בו, את אדישותו ואת אנוכיותו ובכל זאת מצפים שיגלה להם את אהבתו. לבני חמש עד שבע. 

יומנו של חנון - יציאת חירום, כנרת 2017. 217 עמוד, לא מנוקד. גרג ומשפחתו יוצאים לחופשה שהופכת להרפתקה מסמרת שיער. לבני שמונה עד אחת עשרה.

מישו, כתבה ואיירה רינת הופר, זמורה-ביתן 2017. 24 עמוד, 26 עמוד, מנוקד. ניסיון לתווך את הרעיון הגדול שכל הברואים שווים מתחת לפרווה, לנוצות ולשאר מאפייניהם החיצוניים. לבני שלוש עד חמש. 

פיל קטן עיר גדולה,
מאת מייק קוראטו, כנרת 2017. 30 עמוד, מנוקד. על חברות בין שני קטנטנים - פילון ועכבר - שיחד מצליחים להסתדר בעולם הגדולים. לבני שנתיים-שלוש. 

תמר כבר לא לומדת כאן, כתבה אורית רז, דני ספרים 2017. 123 עמוד, לא מנוקד. על חיי בני נוער בישראל של ערב הכרזת המדינה ועל התלבטויותיהם הערכיות והאידיאולוגיות. לנוער. 

דור לא מושלם, כתבה אורה קרופניק, דני ספרים 2017. 143 עמוד, לא מנוקד. נישואי הוריו של דור עולים על שרטון, והוא חש קושי בהתמודדות עם מכלול קשייו. לבני תשע עד שתים עשרה.

שרה, פשוטה וגבוהה,
מאת פטרישיה מקלקלן, עם עובד 2017. 62 עמוד, מנוקד. מהדורה מחודשת לספר שראה אור בעברית בראשונה ב- 1989. אביהם של שני ילדים שהתייתמו מאמם מביא הביתה ממרחקים אישה זרה, שבתוך זמן קצר מחזירה את שמחת החיים למשפחה הקטנה. לבני שבע עד תשע.