אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הגיעו למערכת

אגדת המילים השמחות, סיפור לקטנים-גדולים, כתבה חלי לוי אלדר, איירה יעל פושקין. ספרי פלפלת 2019. 24 עמוד, מנוקד. סיפור על משפחה שהחליטה הפר את כללי הדקדוק ולהמציא מילים שיוסיפו לחייה שמחה והומור. לבני חמש עד שבע.

מה עוד ראית, חיפושית? כתבה ג'וליה דונלדסון, איירה לידיה מונקס, כנרת 2019. 32 עמוד, מנוקד. על חיפושית קטנטנה שזיהתה מזימה והצילה ברוב תושייה את החווה כולה. לבני שלוש עד שש.

לבחור חיה זאת בעיה, מאת דוקטור סוס, תרגמה לאה נאור, כתר 2019. 32 עמוד, מנוקד. סיפור שנון ומשעשע על מה שעושים אח ואחות שקיבלו רשות לבחור חיית מחמד ואינם יכולים להחליט. לבני ארבע עד שבע.

חוצי, כתבה וציירה הילה נועם, עם עובד 201950 עמוד, לא מנוקד. לתמר מתברר שהחתול שחשבה שהוא רק שלה מבלה את זמנו בכל מיני בתים שונים ומשונים, וכך הוא מספק לה הרפתקאות בלתי צפויות. קומיקס לבני שבע עד תשע.

אפלות, כתבה סיגלית דיל, עם עובד 2019. 521 עמוד, לא מנוקד. קורעי, ילדה מאומצת, נאלצת להתמודד עם אביה המתעלל ועם קשיי החיים בפנימייה שבה מתנכלים בגלל זהותה המסתורית. לנוער.

היונה שסבלה מפחד גבהים, מאת סיגלית דיל, אייר איגור קוביאר, עם עובד 2019. 63 עמוד, מנוקד. פיה עוזרת ליונה החוששת לעוף למצוא את כוחותיה ולהיות מרוצה ממה שהיא. לבני שש עד שמונה.

לברון ג'יימס, מלך המשחק, מאת ריק לד, כתר 2019. 147 עמוד, מנוקד. סיפור ילדותו והתבגרותו של אחד מגדולי שחקני הכדורסל בכל הזמנים, שנולד למשפחה קשת יום והגיע לפסגת ההישגים. לבני שמונה עד אחת עשרה.

חמ'ל רכבת, עוד פיצוח של דני מאסלי,
מאת מיה מיטב, כתר 2019. 120 עמוד, לא מנוקד. דני מאסלי וחבריו להרפתקאות עולים ברכבת לירושלים ומתכננים בילוי, אבל כשהרכבת נתקעת במנהרה מתחילה ההרפתקה החדשה של החבורה. לבני עשר עד שלוש עשרה.

הילדה וענק הלילה, שני בסדרת הקומיקס על הִילְדָה, מאת לוק פירסון, כתר 2019. 42 עמוד, מנוקד. ההרפתקה השנייה של הילדה, המצליחה להידבר עם אוכלוסייה בלתי נראית של יצורים זעירים הדורשים שתסתלק מארצם. קומיקס לבני שש עד שמונה.

צל אפל,
ספר שני בסדרה 'קלע הכשף', מאת סבסטיאן דה קסטל, כתר 2019. 335 עמוד, לא מנוקד. קלן, שעזב את ביתו מנסה לשרוד לבדו, אך כשהוא פוגש נערה שסודה מוכר לקלן עצמו הם נאלצים להתגונן מפני מי שלא היו אמורים לאיים עליהם. לנוער.

כרמי הולכת לארץ הסיפורים, כתב רוביק רוזנטלף איורים מאת גל אשכנזי, כתר 2019. 36 עמוד, מנוקד. כרמי יוצאת לחפש את הארץ הסיפורים, ובדרך אוספת חוויות כדי ליצור את הסיפור הראשון שלה. לבני שלוש עד שש.   

החיים שבחרתי, מאת נועה רום, כתר 2019. 149 עמוד, לא מנוקד. החברות הטובות תום וג'רי, שעמדו יחד בחרם ארוך, מתחילות ללמוד בחטיבה ומגלות חברים חדשים ואפשרויות חדשות. לבני תשע עד שתים עשרה.