אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הגיעו למערכת

שלושה בסירה אחת, מאת ג'רום ק' ג'רום, מודן ואוקיינוס 2017, בסדרה 'הרפתקה - סופרים מתרגמים קלאסיקה'. 234 עמוד, לא מנוקד. סיפור הומוריסטי שנון על חופשת השיט של שלושה אנגלים צעירים וכלבם בסירה על נהר התמזה. לנוער ולמבוגרים. 

להיזכר בחלום באמצע היום, כתב עמרי דוריון, אייר יוג'ין, סטימצקי 2017. 50 עמוד, מנוקד. שירים סיפוריים על חיי היום-יום של בני שש עד שמונה. 

אדון אדמון, מאת עדינה בר-אל, איירה אבירה דס, אוריון 2017. 24 עמוד, מנוקד. אדון אדמון מנסה לגדל עגבניות בגנו, ובעזרת הרוח - מצליח. לבני שלוש-ארבע. 

בובה מארץ אחרת,
כתבה עפרה גלברט-אבני, איירה כריסטינה קדמון, הקיבוץ המאוחד 2017. 24 עמוד, מנוקד. ילדי הגן לועגים לנגה בגלל בובתה המרופטת, אך משנים את דעתם כשהם שומעים מסבתא של נגה איזה תפקיד היה לבובה בחייה. לבני חמש-שש. 

מי יוצא דופן? מאת יאיו קוומורה, שוקן 2017. ספר משחק המתרגל הבחנה בפריט יוצא דופן בתוך קבוצה. ספר קרטון לפעוטות. 

גיבורות, עיבד שלמה אבס, איירה ענבל ברידא, מודן ועגור 2017.132 עמוד, מנוקד. תשעה סיפורי עם בעיבוד חדש שבמרכז כל אחד מהם נערה או אישה צעירה המצליחה להיחלץ מבעיה בעזרת תבונה, רגישות ואומץ לב. לבני חמש עד שבע. 

בעקבות האוצר האבוד, שישי בסדרה 'משחקי בילוש', כתב מיכאל אבס, אייר ניר פילוסוף, עגור ומודן 2017. 172 עמוד, מנוקד. חבורת הבלשים מנסה לפצח את תעלומת מקומו של אוצר אגדי. לבני שבע עד תשע.

כל אחד הוא פלא, כתבה וציירה ר'ג' פלאסיו, זמורה-ביתן 2017. 32 עמוד, מנוקד. עיבוד לקוראים צעירים מאוד שכתבה ר'ג' פלאסיו לספרה פלא. בעזרת סיסמאות מטפוריות ודידקטיות הספר מציג את הילד השונה באשר הוא ומעודד לסובלנות ולקבלה. לבני חמש עד שבע. 

הילד הזה, פרקי ילדות ונעורים, כתב יהודה אטלס, עם עובד 2017. 330 עמוד, לא מנוקד. יהודה אטלס חוזר לימי ילדותו ומשתף את הקוראים בפכים קטנים מחיי הילדים ביישוב עברי קטן בשנים שסביב קום המדינה. לנוער ולמבוגרים. 

יולנדה דה מיאו, כתבה נטעלי גבירץ, איורים מאת גפן רפאלי, ספרית פועלים 2017. 26 עמוד, מנוקד. חתולה ביקורתית מבקרת את חיות הקרקס על ביצועיהן ומפתיעה בתרגיל יוצא דופן משלה. לבני שלוש עד חמש. 

סדק בזמן - האחרון בסדרה שבעת הפלאים, מאת פיטר לרנג'יס, ידיעות אחרונות ספרי חמד 2017. המסע של ארבעת החברים מתקרב לסופו, אבל כשאלי נחטפת נאלצים חבריה לצאת לחיפוש המסכן את חייהם. לבני 10 ומעלה. 

כמה עוד אפשר לחכות עד שאיילת תאכל ירקות, כתב דודי גרין, איירה איריס גת, אביתר הוצאה לאור 2017. 30 עמוד, מנוקד. לא זו בלבד שאיילת אוכלת אך מעט, ירקות היא איננה טועמת, והמשפחה כולה מתגייסת לשנות את דעתה. לבני שלוש-ארבע.