אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הגיעו למערכת

בית הארנב, על פי מעשייה רוסית, עיבדה וציירה נורית יובל, דני ספרים 2017. ספר קרטון לפעוטות על חברות אמת. לבני שנתיים-שלוש. 

דבר קטן גדול, מאת אפרת גרינברג, איורים מאת ליאור לב, שולחן כתיבה 2017. 128 עמוד, לא מנוקד. בעזרתם האדיבה של הוריה, אחותה, חבריה ואפילו זרים שנקרים בדרכה, גיל בת השמונה לומדת מהי אמפתיה. לבני שמונה עד עשר. 

מגדל של קוביות בניתי (סיפורים, קטנטנים, סיפורי משחק), כתבה דבורה עומר, ציירה נורית יובל. שרברק דני ספרים 2017. הסיפורים שראו אור ב- 1975 בספר בשם זה ארוזים בשלושה ספרי קרטון לפעוטות.

חלומות ובלונים, ן-הינשוף וחברים, שני קובצי שירים וסיפורים מחורזים מאת אירית שקדי, איירה יונת קציר, אוריון 2017. 36 עמוד בכל ספר. מנוקדים: על הבית ועל הטבע שמחוץ לבית, על המשפחה ועל חברים. לבני ארבע-חמש. 

סבתא באה לגן, איזה בלגן! מאת עיינה פרידמן, איירה הילה דאבי, אוריון 2017. 22 עמוד, מנוקד. מה קרה בגן הילדים כשסבתא של אורית באה והפעילה את הילדים? לבני ארבע עד שש. 

גילי בריא-לי, כתבו שאול מייזליש ורות עידו, איורים מאת רותם טפלו, דני ספרים 2017. 24 עמוד, מנוקד. הרופא שולח את גילי, חובב הממתקים, למסע אל התזונה הנכונה. לבני ארבע-חמש. 

מלחמת החרקים,
כתב ג'ק פטון, אייר בְּרֶט בּין, ספרית פועלים 2-17. 88 עמוד, מנוקד. מקס, ילד חובב חרקים, נחלץ שוב לעזרת תושבי אי החרקים במאבקם באויביהם הלטאות. לבני שש עד שמונה. 

נעים מאוד, אני חידק, כתבה ואיירה ד'ר חנה גבאי, הוצ' סער 2017. 36 עמוד, מנוקד. החיידק גיבור הספר מבקש לספר לילדים על חייו ולשנות את הדעה השלילית החד-צדדית הרווחת על החיידקים. לבני חמש עד שבע. 

לארה והפרפרים, מאת אורית רינגל אמיר, איורים מאת ליאורה גרוסמן, הקיבוץ המאוחד 2017. 28 עמוד, מנוקד. לארה הקטנה מנסה לגדל פרפרים כחיות מחמד, אך לומדת שפרפרים אוהבים להיות חופשיים. לבני ארבע עד שש. 

נחום-תקום,
מאת שושנה לויט, ספרית פועלים 2017. 26 עמוד, מנוקד. נחום הקטן, סרבן שינה עיקש, נרדם רק כשהוא מתאמץ להשכיב לשנת לילה את בובת 'נחום-תקום' שסבתא נותנת לו במתנה. לבני שלוש-ארבע. 

ככה גם אני יכולה,
מאת יונה טפר, אייר שחר קובר. ספרית פועלים 2017. ספר קרטון לפעוטות. בדרך לגן משתעשעים אבא ונגה בחיקוי בעלי חיים. לבני שנה-שנתיים. 

המשאלה השלישית, כתב אוריה שביט, הקיבוץ המאוחד 2017, בסדרה קריאת-כיף. 85 עמוד, מנוקד. כשדני צריך להכין עבודה על בנימין זאב הרצל הוא משמיע משאלה ונוסע בזמן לפריז של סוף המאה ה-19. שם הוא פוגש את הרצל, שוהה חודשים ארוכים בביתו עם בני משפחתו ומתלווה אליו בפגישותיו עם שועי עולם. לבני שמונה-תשע.