אלף-בית ספרים סופרים מאיירים עניין                                                                                                                         kkkk
א 
ב 
ג 
ד 
ה 
ו 
ז 
ח 
ט 
י 
כ 
ל 
מ 
נ 
ס 
ע 
פ 
צ 
ק 
ר 
ש 
ת 
 

הבריון של ארצ'ר

Archer's Goon
כתבה: דיאנה ווין ג'ונס
תרגום: יעל אכמון
גרף הוצאה לאור – סדרת גרף צעיר
303 עמוד, לא מנוקד


הכול היה ממש בסדר: אמנם שבעה אחים חילקו ביניהם את השליטה בעולם, אך למרות זאת הסדר נשמר וכל אחד עסק בענייניו. עד ש... עד שאחד מהם החליט שהוא רוצה הכול לעצמו.
אבל איזה הוא מבין שבעת האחים? ואיך ישיג את מבוקשו? מה יקרה למי שיעמוד בדרכו? והאִם, כמו שפִיפִי וקטרינה חושבות – צריך לשתף פעולה עם הדברים האיומים כדי שאפשר יהיה לחזור ולִחְיות כרגיל, או כמו שהווארד ואביו חושבים – 'יש לעשות את הדבר המוּסרי, אפילו אם אנשים יסבלו בשל כך.'
הבִּרְיוֹן שנכנס יום אחד לחייה של משפחה רגילה לגמרי (רגילה???) היה הרמז הראשון לכך שחייהם – מאותו רגע והלאה - יהיו בלתי נסבלים. הוא היה שליח של כוחות חזקים ממנו, ואי אפשר היה להתעלם מהכִּרְסוּם המתמיד בשגרת חייהם ובביטחונם של בני המשפחה. מישהו צריך היה לעשות משהו!
ספרהּ זה של דיאנה ווין ג'ונס מציף את הקורא בתחושה פרדוקסלית של נינוחות בעולם הבדוי הכי לא-בטוח, לא-צפוי, לא-יציב, שקרקעיתו נעה תחת הרגליים בלי הרף. נפלא! 

דיאנה ווין ג'ונס נולדה ב- 1935. העלילות שהיא רוקמת מורכבות ואת גיבוריה המעניינים היא מאירה ב'פנס' המשאיר תמיד משהו מעורפל, לא גלוי. היא זכתה בפרסים רבים על ספריה והם אהובים על ילדים ומבוגרים. בין ספריה – הטירה הנעה ו-חיי קסם. חיה בבריסטול שבאנגליה.

הנה הקישור לאתר הרשמי של דיאנה ווין ג'ונס:
http://www.leemac.freeserve.co.uk/autobiog.htm


הבִּרְיוֹן של ארצ'ר מומלץ לבני תשע ומעלה.

נירה לוין